Współpraca z Fundacją ORLEN

 
Już ponad 14 lat Uczestnicy Programu VITAY mają możliwość przekazania zgromadzonych na swoim koncie punktów na rzecz Fundacji ORLEN, która od 20 lat wspiera różnego rodzaju Fundacje oraz Stowarzyszenia, a także Rodzinne Domy Dziecka (RDD).

Dzięki zaangażowaniu Uczestników Programu VITAY, w samym 2021 roku przekazano prawie 35 milionów punktów, które zostały przeznaczone na walkę ze skutkami pandemii koronawirusa, poprawę bezpieczeństwa oraz bioróżnorodności, pomoc dla zwierząt, a także na rzecz dzieci z Rodzinnych Domów Dziecka (RDD).

 

Współpraca z Fundacją ORLEN
Dziękujemy wszystkim, którzy do tej pory wsparli naszą akcję! Dzięki współpracy z Fundacją ORLEN i Uczestnikom Programu VITAY, możemy wspierać wiele szlachetnych inicjatyw.

Każdy może przyczynić się do lepszej przyszłości za pośrednictwem Programu VITAY - wystarczy wybrać nagrodę w katalogu VITAY z kategorii Fundacja ORLEN i przekazać punkty na wybrany przez siebie cel. Zadeklarowane przez Państwa punkty zostaną przeliczone na konkretne kwoty i przekazane na wskazane potrzeby.

Zobacz również:
Sprawozdanie z działalności fundacji – wejdź na stronę www.fundacja.orlen.pl
W 2021 roku uczestnicy programu VITAY najczęściej przekazywali zgromadzone przez siebie punkty na następujące cele:
 
  • Obiad dla dziecka
  • Środki na schroniska dla zwierząt
  • Godzina rehabilitacji
  • Pomoc szpitalom w walce z koronawirusem
  • Dzień wakacji
Zobacz także: nasz profil na Facebooku - polub i bądź na bieżąco!
 
link link

link

error
link

{2}