Pamiętaj, że aby otrzymać punkty VITAY za rezerwacje na boking.com, musisz się zalogować w serwisie.

Jak to działa?

 • 1. Zweryfikuj

  swoją Kartę VITAY

 • 2. Przejdź

  na Booking.com

 • 3. Zarezerwuj

  swój pobyt

 • 4. Otrzymasz punkty

  do 60 dni po wymeldowaniu

Każdego dnia za pośrednictwem Booking.com rezerwowanych jest 1 200 000 noclegów. Portal Booking.com przyciągają odwiedzających z całego świata, zarówno tych podróżujących w interesach, jak i dla przyjemności.

Od 1996 roku Booking.com B.V. gwarantuje najlepsze ceny i oferuje zakwaterowanie w różnego rodzaju obiektach, począwszy od małych rodzinnych pensjonatów po luksusowe pięciogwiazdkowe hotele.

Platforma Booking.com jest dostępna w ponad 40 językach i jest na niej zarejestrowanych ponad 1 315 730 obiektów w 226 krajach i terytoriach.

* przed pierwszą rezerwacją następuje przekierowanie na stronę http://www.veripage.pl w celu weryfikacji Karty VITAY

Przed dokonaniem pierwszej rezerwacji konieczna jest weryfikacja Twojej Karty VITAY. W tym celu, po kliknięciu na hasło „Przechodzę do serwisu Booking.com”, zostaniesz – po uprzednim zalogowaniu na https://program.vitay.pl - przekierowany na stronę http://www.veripage.pl, na której zostaniesz poproszony o podanie swojego numeru telefonu. Na ten numer zostanie wysłany kod, który należy podać w trakcie procesu weryfikacji. Proces weryfikacji karty VITAY odbywa się poza środowiskiem Programu VITAY i dokonywany jest przez They.pl. Po weryfikacji możesz dokonywać...

Czytaj więcej

link link

link

error
link

{2}